Örömmel üdvözlünk a SA-GO Autósiskola honlapján!

Iskolánk célja, hogy tanulóinknak a lehető legtöbb tudást adjuk át barátságos körülmények között.

Fontosnak tartjuk, hogy minden tanuló elérje a biztonságos vezetéshez, illetve a közlekedéshez szükséges magas színvonalat.

Küldetésünknek érezzük, hogy ne csak a vizsgára tanítsunk, hanem az utána következő önálló vezetés során is helyt tudjanak állni tanulóink.
Ha nálunk tanulsz, nem csak a vezetést sajátítod el, hanem egy életre megszereted ezt a szép tevékenységet.

Ha jó hangulatban, kedvező árak mellett szeretnél jogosítványt szerezni, jelentkezz, mert SA-GO „ahol vezetni jó”!

Göndör Sándor
Iskolavezető

Göndör Sándor

Iskolavezető, oktató

"Több, mint 15 éves oktatói tapasztalattal rendelkezem. Számomra az oktatás nem csupán munka, hanem hivatás. Fontosnak tartom, hogy a tanuló megszeresse a vezetést és felépítsük önbizalmában."

Raff Gergely

Oktató

Kozák Imre

oktató

01. Minőségi képzés, E-learning képzés

Válassz minket, hogy Győr egyik legjobb képzésében vegyél részt!

02. Kedvező árak, Részletfizetés

A legjobb ár-érték arányú tanfolyamok kínálására törekszünk.

03. Barátságos, gyakorlott oktatók

Mi odafigyelünk Tanulóinkra.

04. Számos elégedett jogosítvány tulajdonos

Legnagyobb érték számunkra a Tanulóink pozitív visszajelzése.