Fontos infók

29 március 2020

Home Hírek

Legfontosabb tudnivalók tanulóinknak – koronavírus idejére

Kedves Tanulók!

Folyamatos figyelemmel követjük a világban történő eseményeket a koronavírussal kapcsolatban. Autósiskolánk megtette a szükséges óvintézkedéseket és betartjuk a szabályokat.

Szeretnénk tájékoztatni minden Tanulónkat, hogy a KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont vizsgáztatási tevékenységét ideiglenesen felfüggeszti, 2020. március 19-én vagy azt követően kezdődő vizsgákat el kell halasztani.

Természetesen a már befizetett vizsgadíjak nem vesznek el!

A személyes ügyfélfogadás jelenleg szünetel, de az alábbi elérhetőségeink bármelyikén rendelkezésétekre állunk:
Akiknek a napokban vizsgaidőpontja volt és a vírushelyzet miatt lemondásra került, azokkal, ha rendeződik a helyzet telefonon felvesszük a kapcsolatot.

Összegyűjtöttünk számotokra pár kérdést a jelenlegi helyzettel kapcsolatban:

🚙 Lehet-e KRESZ tanfolyamra jelentkezni?
Jelenleg az elméleti KRESZ képzés e-learning, online tanfolyam keretében végezhető el.

🚙 Lehet-e jelentkezni tanfolyamra?
Online, weboldalunkon keresztül lehet tanfolyamra jelentkezni.

🚙 Mi lesz a befizetett vizsgákkal (elméleti, gyakorlati, elsősegély vizsga)?
Jelenleg a vizsgák felfüggesztésre kerültek. A már befizetett vizsgák nem vesznek el, ha normalizálódik a helyzet, mindenki új vizsgaidőpontot fog kapni.

🚙 Ha lejárt az e-learning tanfolyam hozzáférésem, akkor hogy tudok pótórákat venni?
Telefonon, a 06 70 771 6688-as telefonszámon tudsz pórórát rendelni.

🚙 Hogyan tudok gyakorlóprogramot rendelni?
Telefonon, a 06 70 771 6688-as telefonszámon tudsz pórórát rendelni.

Bármilyen kérdés esetén keressetek minket bátran!

Vigyázzatok Magatokra!

Fotó: St. Lucia News Online